BMW tworzy nową definicję luksusu i zaprasza swoich klientów do BMW Excellence Club.

Luksus zdefiniowany na nowo

BMW Group redefiniuje pojęcie luksusu, koncentrując się na niepowtarzalnych doświadczeniach i wolności wyboru, która pozwala cieszyć się chwilą.

Każda podróż z marką jest niezwykła, a teraz wzbogacona zostanie o nowe spektrum wyjątkowych przeżyć. Od dziś mogą przekonać się o tym właściciele wybranych modeli BMW, dołączając do BMW Excellence Club.

Wyjątkowe momenty dla miłośników sztuki życia

BMW Excellence Club to program dla osób otwartych na odkrywanie nowych pasji i poszukujących niezapomnianych emocji. Do Klubu mogą dołączyć właściciele najwyższych modeli BMW: BMW serii 7, BMW i7, BMW X7, BMW serii 8, BMW M8 oraz BMW XM, którzy dokonali zamówienia najwcześniej w roku 2022.

– Odkrywanie tego, co niedostępne dla innych i jednocześnie stworzone z myślą o prawdziwych miłośnikach sztuki życia, którzy świadomie podejmują decyzje – to kwintesencja BMW Excellence Club. W BMW Group na pierwszym miejscu stawiamy naszych klientów, dając im możliwość wyboru i koncentrując się tym samym na ich radości i oczekiwaniach. Jestem przekonany, że nasz program umożliwi im eksplorowanie świata w zupełnie nowy sposób i dostarczy wyjątkowych wrażeń, które pozostaną z nimi na całe życie – mówi Kacper Studencki, Dyrektor Marketingu BMW w Polsce. – Zapraszając klientów do świata BMW oferujemy nie tylko możliwość zakupu samochodów i powiązanych z nimi usług, ale także wyjątkową interakcję z marką poprzez dostarczanie niepowtarzalnych doświadczeń. Tak postrzegamy współczesny luksus, którego oczekują właściciele najwyższych modeli z naszego portfolio.

Nowy wymiar pasji poza schematami

Dzięki BMW Excellence Club właściciele wybranych modeli BMW odkryją nowe wymiary luksusu, pasji i stylu. W maju członkowie Klubu będą mogli uczestniczyć w 76. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. Natomiast dla fanów klasycznej motoryzacji interesującą propozycją będzie Concorso d’Eleganza Villa d’Este, gdzie w pięknej scenerii włoskiego jeziora Como zaprezentowane zostaną zabytkowe samochody.

Co więcej, uczestnicy programu zyskają możliwość korzystania z oferty BMW M Driving Experience, czyli kursów szkoleniowych, które pozwalają zdobyć zaawansowane umiejętności z zakresu bezpiecznej i dynamicznej jazdy w różnych, także skrajnych warunkach drogowych czy na torach wyścigowych. A doskonałą ku temu okazją będą jazdy testowe modelami BMW wyposażonymi w napęd xDrive w austriackim Solden.

Ponadto BMW Excellence Club zapewni członkom bilety VIP na wydarzenia muzyczne, a pasjonaci sztuki będą mogli uczestniczyć w projekcie BMW Art Club realizowanym we współpracy z czołowymi polskimi instytucjami kultury i artystami. Nie zawiodą się także koneserzy wykwintnej kuchni podczas spotkań z najlepszymi mistrzami sztuki kulinarnej.

Jednocześnie każdy fan marki otrzyma możliwość uczestnictwa w przedpremierowych pokazach nowych modeli BMW.

Więcej o BMW Excellence Club pod linkiem na stronie bmwexcellenceclub.pl. Aby dołączyć do Klubu, należy skontaktować się ze swoim Dealerem BMW, który przedstawi wszystkie korzyści programu BMW Excellence Club.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *