Lukas Podolski nowym ambasadorem marki Volkswagen Samochody Dostawcze

Volkswagen Samochody Dostawcze i piłkarz Lukas Podolski rozpoczynają bliską współpracę. Na sam jej początek Podolski – obecnie zawodnik Górnika Zabrze, a dawniej również reprezentant Niemiec, pojawi się jako nowa twarz marki w centralnych materiałach wideo na kanałach social media Volkswagen Samochody Dostawcze.


Zawsze podobał mi się Amarok, ale ostatnio zakochałem się w ID. Buzz” – mówi Lukas Podolski, w latach 2004 – 2017 reprezentant Niemiec w piłce nożnej, a obecnie napastnik Górnika Zabrze. Wszechstronny elektryczny Bulli to idealny samochód dla mistrza świata w piłce nożnej i rodzinnego mężczyzny. Ale Lukas Podolski to nie tylko wzór do naśladowania jako piłkarz. Jest zaangażowany społecznie i wspiera pokrzywdzone dzieci za pomocą „Fundacji Lukasa Podolskiego”. O skali jego zaangażowania świadczy też fakt, że niedawno z własnych środków zakupił nowy autokar dla młodzieżowych grup Górnika Zabrze. Jest też odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą, świetnie poruszającym się w świecie social mediów. Jego profile na Facebooku, czy na Instagramie śledzi ponad 17 milionów followersów. Stąd na początek jego współpraca z marką Volkswagen Samochody Dostawcze dotyczyć będzie właśnie social mediów.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Lukas Podolski został ambasadorem naszej marki i cieszymy się na wspaniałą współpracę” – mówi Lars Krause, członek zarządu Volkswagen Samochody Dostawcze ds. sprzedaży i marketingu. Simone Brüsewitz, szefowa Experience Marketing, dodaje: „Lukas jest ogromnym fanem naszej marki i wiem, że nie może się doczekać wizyty w zakładzie produkcyjnym w Hanowerze. Wnosi do naszej współpracy wiele pomysłów na dalsze działania, więc możemy się spodziewać, że ten wspólny projekt będzie się owocnie rozwijał.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *