Półmetek Poznań Motor Show – spotkania z gwiazdami, pokazy stuntu oraz wiele innych atrakcji [ZDJĘCIA, FILM]

Poznańskie święto motoryzacji rozkręciło się na dobre. W piątek wystartowało wiele atrakcji przewidzianych w programie Poznań Motor Show. 

Na pełne obroty wskoczyła Scena Główna, zlokalizowana w pawilonie 5. Każdego roku jest to miejsce, gdzie można spotkać największe gwiazdy oraz posłuchać prezentacji czołowych wystawców. W piątek zwiedzający mogli posłuchać interesujących rozmów z Miko Marczykiem, Gregiem Collinsem, a także autorami książki Polska Rzeczpospolita Samochodowa. Drugiego dnia Poznań Motor Show na Scenie Głównej zaprezentowali się również Yanosik, Autoplac.pl oraz Kamena Rally Team. 

Media Day za nami. 16 pokazów podczas pierwszego dnia Poznań Motor Show 2024 [ZDJĘCIA, FILM]

Z mocnym akcentem wystartowała dziś scena w salonie motocyklowym, gdzie oficjalnie zadebiutował nowy zespół rajdowy – Polaris Polska Racing Team, którego zawodnikami będą Maciej Giemza i Michał Kościuszko.

Pierwszy z nich pojawił się osobiście na Poznań Motor Show. 

Piątek to także dzień, w którym po raz pierwszy pojawiły się gwiazdy stacji TVN Turbo. Zaraz po otwarciu strefy swoją nową rajdówkę zaprezentowali Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski. W dalszej części Krystian Plato przeprowadził rozmowy m. in. z Grzegorzem Dudą, Dawidem Andresem i Pawłem Misztą. 

Drugiego dnia Poznań Motor Show poznaliśmy również rozstrzygnięcia kolejnych konkursów i turniejów, adresowanych do młodych adeptów mechaniki. Finałowa rywalizacja wyłoniła zwycięzców w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Samochodowej. Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników oraz Ogólnopolskiego Turnieju BRD. 

Przed nami jeszcze dwa dni z motoryzacją w najlepszym wydaniu. Bramy Międzynarodowych Targów Poznańskich będą wtedy czynne od 10:00 do 18:00. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *