Polska Królowa Driftu, Karolina Pilarczyk w Poznaniu! [FILM]

Polska Królowa Driftu, Karolina Pilarczyk w Poznaniu!

Akcja Petronas Syntium PIT STOP na stacji MOYA przy ul. Obornickiej

Utalentowana, odważna, utytułowana – podwójna Mistrzyni Europy w driftingu w sobotę, 4 września, pojawi się z wizytą specjalną w Poznaniu. W godzinach pomiędzy 11:00 a 14:00 będzie można ją spotkać na stacji MOYA przy ul. Obornickiej 263.


Karolina Pilarczyk jest ambasadorką marki PETRONAS Syntium i gościem specjalnym akcji PIT STOP organizowanej przez sieć stacji paliw MOYA wspólnie ze znanym wszystkim miłośnikom sportów wyścigowych sponsorem teamu F1, w którym startuje Lewis Hamilton.

Będzie to jedyna okazja dla miłośników motoryzacji do spotkania i rozmowy o sportach motorowych z Polish Drift Girl. Karolina Pilarczyk to jedyna polska licencjonowana zawodniczka biorąca czynny udział w zawodach driftowych. Dwukrotnie zdobywała Mistrzostwo Europy w Motosporcie – była pierwszą Polką, która sięgnęła po ten tytuł. Nazwana przez media Polską Królową Driftu, ale też Polish Drift Girl, jest dzisiaj jedną z kilku kobiet w Europie startującą na najwyższym profesjonalnym poziomie w międzynarodowych konkurencjach driftingowych.

Klienci robiący tego dnia PIT STOP na stacji paliw MOYA w Poznaniu mogą liczyć m.in. na sprawdzenie poziomu oleju w silnikach, umycie szyb, lusterek i tablic rejestracyjnych oraz nieodpłatne uzupełnienie płynu do spryskiwaczy.

Partnerem akcji jest doskonale znana wszystkim miłośnikom wyścigów międzynarodowa firma PLI PETRONAS produkująca niezawodne silnikowe oleje syntetyczne do wszystkich aut, będąca sponsorem zespołów i kierowców sportów motorowych, jak AMG Mercedes PETRONAS Formula 1 Team – niepokonanego od 7 sezonów i najbardziej utytułowanego w historii Formuły 1 kierowcy – Lewisa Hamiltona.

Konkurs – dla fanów Formuły 1

Akcji towarzyszy konkurs dla najszybszych klientów stacji, w którym można wygrać oryginalne gadżety Formuły 1. Wysokiej jakości koszulki, czapki i kubki czekają na klientów, którzy wypełnią zadanie konkursowe. Szczegóły dostępne będą na stacji paliw MOYA w Poznaniu, 4 września, w godzinach od 9:00-17:00.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *