Poznań Moto Fest – pierwszy dzień za nami [ZDJĘCIA, FILM]

Motoryzacyjny weekend na Międzynarodowych Targach Poznańskich wystartował. Już jutro czeka nas drugi dzień targów, która dostarczy jeszcze więcej wrażeń.

Poznań Moto Fest to zupełnie nowe wydarzenie w kalendarzu imprez organizowanych przez Grupę MTP. Debiut targów motoryzacyjnych przebiegł pomyślnie. Dopisała pogoda (przez cały dzień świeciło piękne słońce), jak również frekwencja. Poznań Moto Fest cieszyło się ogromnym zainteresowaniem ze strony miłośników motoryzacji, którzy długimi chwilami oglądali kolejne modele 30 marek obecnych na PMF.

A było co oglądać. Teren Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełniło blisko 300 pojazdów. Zgodnie z wcześniejszym zapowiedziami, ekspozycja była niezwykle urozmaicona. Sportowe super-samochody, klasyki motoryzacji, kolekcje poznańskich dealerów samochodowych, kampery i motocykle – to wszystko czekało
na uczestników Poznań Moto Fest.

Odbywające się targi to jednak nie tylko zaprezentowane pojazdy. Tor go-kartowy dla najmłodszych, symulator dachowania, czy też strefa food-trucków. Dzisiejszego dnia
z pewnością każdy znalazł coś dla siebie.

Dzień drugi przed nami

Jutro czeka nas drugi i zarazem ostatni dzień Poznań Moto Fest. Teren Międzynarodowych Targów Poznańskich ponownie zostanie otwarty o godzinie 10:00, lecz tym razem ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających do godz. 16:00.

W porównaniu do dzisiejszego dnia dostępnych będzie jeszcze więcej samochodów! Wszystko za sprawą ekipy PositiveWays, która o godz. 11:00 pojawi się na Poznań Moto Fest. Teren MTP będzie jednym z przystanków wyprawy z Sopotu
do Zakopanego, której celem jest zbiórka pieniędzy na rzecz potrzebujących dzieci. Dzięki obecności PositiveWays będzie można obejrzeć blisko 40 dodatkowych super-samochodów. Jest więc na co czekać. Ekipa PositiveWays spędzi na Poznań Moto Fest około trzy godziny.

Wejściówki na drugi dzień targów są cały czas dostępne w sprzedaży na stronie ToBilet.pl. Przypominamy, że zakup biletów na miejscu nie będzie możliwy. Cena wejściówek na niedzielę, podobnie jak dziś, wynosi 13 złotych.

Do zobaczenia już jutro! 

Więcej zdjęć:

>>>Na MTP powróciło piękno! Poznań Moto Fest 2020<<<

***

Grupa MTP to lider wśród organizatorów imprez wystawienniczych w Polsce
i Europie Środkowo-Wschodniej, który poza uznanymi w świecie biznesowymi imprezami targowymi, organizuje kongresy, konferencje, wydarzenia kulturalne, sportowe, w tym megaeventy, przyciągające ponad milion gości z całego świata.

www.GrupaMTP.pl

Poznań Moto Fest to targi motoryzacyjne, będące częścią wspólnej kampanii Grupy MTP, Miasta Poznań oraz lokalnych firm i instytucji – #WracamyDoGry. Przez dwa dni teren Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełni bogata ekspozycja, w której znajdzie się ponad 200 wyjątkowych pojazdów, w tym samochody, motocykle
i kampery.

Wydarzenie na FacebookuDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *