Poznań Motor Show 2024: Royal Enfield i MuttMotorcycles na wspólnym stoisku

Royal Enfield i MuttMotorcycles na wspólnym stoisku

Dwie wyjątkowe marki staną się częścią tegorocznego salonu motocyklowego.

Poznań Motor Show 2024: Czołowe marki motoryzacyjne zjeżdżają do Poznania

Royal Enfield, założone w 1901 roku, jest jednym z najstarszych producentów motocykli
na świecie. Początkowo firma produkowała rowery, a pierwszy motocykl powstał w 1901 roku.
W 1924 roku Royal Enfield wprowadziło pierwszy motocykl czterosuwowy o pojemności 350 cm³. Marka jest znana na całym świecie, szczególnie za sprawą modelu Bullet.

Royal Enfield pojawi się na Poznań Motor Show 2024 wspólnie z marką MuttMotorcycles. Cała filozofia stojąca za marką Mutt polega na dostarczeniu motocykla, który jest łatwy
w prowadzeniu i konserwacji, niedrogi w zakupie i eksploatacji, jednocześnie oferując uczucie i dźwięk klasycznie stylizowanej, spersonalizowanej maszyny.

Każdy motocykl jest traktowany z taką samą uwagą do detalu, jak duże, wysokiej klasy spersonalizowane motocykle, które były budowane przez wiele lat, a klient otrzymuje nieograniczone możliwości dostosowania detali według własnego uznania.

Nowości od Royal Enfield

Tegoroczne wydarzenie to nie tylko możliwość zapoznania się z ofertą wyjazdów grupowych, wymiany doświadczeń motocyklowych i poznania bliżej kultowej marki Royal Enfield, ale i pierwsza okazja do przyjrzenia się z bliska wyczekiwanym nowościom.

  • Himalayan 450,
  • Shotgun 650,
  • Bullet 350,
  • nowe Meteory 350

Poznań Motor Show odbędzie się w dniach od 4 do 7 kwietnia na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Salon Motocyklowy wypełni pawilony 3 i 3A

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *