Święto motorsportu, czyli Wielkie Motoryzacyjne Show Karoliny Pilarczyk

Za nami coroczna impreza Karoliny Pilarczyk podczas której drifterka promuje wszystkie dyscypliny motorsportu oraz premierowo pokazuje swoje sportowe auta na sezon 2023.

Karolina Pilarczyk – najpopularniejsza zawodniczka motorsportowa w Polsce, postawiła sobie za cel promocję sportów samochodowych wśród Polaków. A jeśli już coś zaczyna robić ikona polskiego driftingu, to jest pewne, że będzie o tym głośno!

Tak właśnie było podczas show przygotowanego przez ekipę Karoliny Pilarczyk i Mariusza Dziurleja, który miał miejsce 22 marca 2023 roku w warszawskim klubie HULAKULA. Setki fanów motorsportu na wydarzeniuoraz kolejne tysiące przed monitorami w czasie transmisji on-line, miały możliwość cieszyć się z obecności w jednym miejscu kilku sportowych aut oraz wielu gwiazd, dziennikarzy i zawodników motorsportowych.

Najciekawsze Auto Motorsportowe

Impreza rozpoczęła się ogłoszeniem zwycięzców i przyznaniem nagród dla kierowców, których auta zostały wybrane w plebiscycie Najciekawsze Auto Motorsportowe. To już druga edycja autorskiego plebiscytu duetu Pilarczyk-Dzieurleja. Zwycięzcy wyłonieni w głosowaniu internautów to: Skoda Fabia Kajetana Kajetanowicza w rajdach, BMW Mery Czepiel w wyścigach, Nissan Grzegorza Czapli w driftingu, oraz Zmota Juri Team w offroadzie.

Klucze Sukcesu

Oprócz motorsportowców statuetki  odebrały także firmy, które zawodnikom pomagają się rozwijać i czerpać radość z pasji. Były to: ECUMaster – producent systemów zarządzania silnikiem, Warter Fuels – producent biopaliw rajdowych, Rain Forest Chellenge  – najważniejsza impreza offroadowa na świecie oraz HULAKULA – miejsce które motoryzacyjny event organizuje z Karoliną już po raz 10.

Pokaz bielizny DeVu Diany Walkiewicz

Stałą częścią wydarzenia jest także niezwykle energetyczny pokaz mody – najpiękniejszą bieliznę w Polsce, zaprojektowaną przez Dianę Walkiewicz prezentowała między innymi Miss Polonia Milena Sadowska. Pokaz, w rytm muzyki na żywo przygotowanej przez duet Lubert/Strzelba został przyjęty ogromnym aplauzem zgromadzonej w HULAKULA widowni – to show na miarę Victoria Secret – komentowali widzowie.

Romantyczny gest aktora!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *