Tajemniczy kolekcjoner i jego samochody

Choć dużo wokół niego się dzieje, to niewiele o nim wiadomo. The.collection, gość specjalny Poznań Moto Fest, przedstawi wiele ekskluzywnych i rzadko spotykanych samochodów.

Joseph „the.collection” to znany i jednocześnie bardzo tajemniczy kolekcjoner super-samochodów. W mediach społecznościowych jest obecny wyłącznie na Instragramie, gdzie zgromadził sporą, ponad 35-tysięczną społeczność, która tak jak on kocha luksusowe pojazdy. Jest przedsiębiorcą, pochodzi z Wielkiej Brytanii, a od pewnego czasu mieszka w Poznaniu. Prywatnie jest miłym i serdecznym człowiekiem.


 

Same, same but different

Tak samo, ale inaczej. Powyższe zdanie, będące mottem gościa specjalnego Poznań Moto Fest, najlepiej oddaje sposób bycia Josepha. Najlepszym przykładem tego, że znany kolekcjoner nie rzuca słów na wiatr jest ostatnia akcja promocyjna, zorganizowana przed nadchodzącym wydarzeniem. Przypomnijmy, że przed kilkunastoma dniami na chodniku przed Holem Wschodnim Międzynarodowych Targów Poznańskich pojawiło się duże przezroczyste pudełko, w którym znalazł się jeden z pojazdów the.collection – Lancia Delta HF Integrale. Całość przypomina zapakowany, zabawkowy samochodzik. – Wiecie, że jestem wystarczająco szalony, żeby zrobić coś w myśl zasady „outside the box”. Tym razem zdecydowałem się pójść tropem „inside the box” – mówił wtedy główny bohater akcji.

Jak można było przypuszczać, nietypowa forma promocji eventu spotkała się z ogromnym zainteresowaniem fanów motoryzacji. Codziennie mnóstwo osób fotografuje się na tle samochodu, a następnie publikuje je w mediach społecznościowych, oznaczając przy tym konto Jospeha. Kilka chwil spędzonych na koncie the.collection, który regularnie dzieli się takimi postami ze swoją społecznością, pokazuje z jak dużą skalą mamy do czynienia.

Ostatni poniedziałek przyniósł zmianę we wnętrzu pudełka. W obecności mediów znany kolekcjoner aut zaparkował czerwone Ferrari F12 Berlinetta. Nie trzeba dodawać, że fakt ten wywołał niemałe poruszenie, nie mniejsze niż w przypadku pierwszego modelu.

Co na Poznań Moto Fest?

Wszystko – cała kolekcja Jospeha będzie dostępna dla zwiedzających podczas Poznań Moto Fest. Oprócz gościa specjalnego nie zabraknie także jego przyjaciół, którzy także zaprezentują swoje auta. Wszystko uzupełni muzyka grana na żywo przez DJ-a, co ma zapewnić niepowtarzalny klimat.

W strefie zlokalizowanej w pobliżu pawilonu ósmego znajdą się modele Porsche, Ferrari, McLarena, czy… Fiat 126p. Tak, the.collection pośród drogich i luksusowych super-samochodów posiada dobrze nam znanego Malucha. Jak na kolekcjonera kojarzonego z drogimi autami jest to dość oryginalne podejście. Ale w końcu same, same, but different.

Poznań Moto Fest to targi motoryzacyjne, będące częścią wspólnej kampanii Grupy MTP, Miasta Poznań oraz lokalnych firm i instytucji – #WracamyDoGry. Przez dwa dni teren Międzynarodowych Targów Poznańskich wypełni bogata ekspozycja, w której znajdzie się ponad 200 wyjątkowych pojazdów, w tym samochody, motocykle
i kampery.

Wydarzenie na Facebooku
One thought on “Tajemniczy kolekcjoner i jego samochody

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *